Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vyjádření TJ Slavoje Houslice k zápasu Barbie Ligy

(Kajas01, 24. 1. 2011 12:40)

Dne 19.1.2011 se nám odehrál velice zajmavý zápas mezi týmem FC Hlavaťáci a týmem TJ Slavoj Houslice. Podle papírových předpokladů bylo už od začátku jasné kdo se bude pravděpodobně na konci radovat z vítězství a zisku 3 bodů, ale nakonec zápas dopadl rozhodně jinak než se čekalo. Za krásného počasí se sešlo na stadionu jen hrstka příznivců obou týmu a to celkem 532. Tým Hlavaťáků nastoupil v rozestavení 4-4-2 a čekala se od nich ofenzivní smršť a několik banánů v síťi Slavoje. Slavoj nastoupil v rozestavení 4-5-1 a srdnatě bránil.První poločas nám toho moc nepřinesl pouze 1 vyloženou šanci Hlavaťáků a jednu žlutou kartu za nesportovní chování pro tentýž tým držení míče bylo překvapivě vyrovnané. Začátek druhého poločasu nám opět nepřinesl změnu obrazu hry a až druhá žlutá karta v 53 minutě pro hráče Hlavaťáků zvedla fanoušky ze sedadel. Posléze přišla i největší šance utkání- odpískaný pokutový kop pro tým Houslice. K míči se staví faulovaný Pleticha a trestuhodně netrefuje prostor mezi třemi tyčemi. A jelikož se nic závažného po zbytek hrací doby neděje slaví TJ Slavoj Houslice nečekanou a vydřenou remízu 0:0.

Vyjádření manažera TJ Slavoj Houslice:
Z naší strany to byl vskutku vydařený zápas hlavně směrem dozadu a navíc nám velice pomohlo že tým Hlavaťáků dohrával velkou část zápasu o 10. Škoda té neproměněné penalty, a o to víc zamrzí když se k ní postavil hráč, který má za úkol takovéto situace chladnokrevně proměňovat. Nakonec jsme s remízou velice spokojeni, protože i když jsme v necelé půlce soutěže tak každý bod se počítá a navíc bod ze hřiště soupeře se počítá 2x . Děkuji hráčům za odvedený výkon a doufám, že budeme zažívat daleko více takovýchto radostných chvil jako tato.

barbie liga

(Svaťka, 19. 1. 2011 16:25)

Zdravím všechny věrný uživatelé barbie ligy a trenér ligy!!!..


tak odehrálo se nám další páté kolo s těmi to nečekanými výsledky:

Ohnišťanský válec si nečekaně poradil s FC Petrem Remsou a vyhrál celkem vysoko 3:0!!

Hlavatáci si nedokázali poradit s nováčkem hattriku TJ Slavojem Houslice a tak se zrodila krásná remízka 0:0!!
(u týmu Slavoje panuje velká radost,jak napsal pan manažer je to tááááááááááááááám remízka a tak v sobotu na plese mají co oslavovat)

F.C. Woolite přivítal na svém trávníku poslední kopálisti v tabulce z týmu ohnišťany-červeněves, čekalo se ,že to bude jasná výhra domací,ale tým manažera milhause,sebral všechnu sílu a potrápil tým F.C Woolite a prohrál překvapivě všech jen 4:2!!

6. kolo odehrají borci:
TJ Slavoj Houslice - F. C Woolite
FC Petr Remsa - Hlavatáci
AS Kraliky - Ohnišťanský válec

Ohnišťany-červeněves mají volno a nabírají sílu a nové hráče na další část soutěže

návrat z dovči

(jílí, 11. 1. 2011 16:39)

děkuji manažerovi Nekopů za opět originální zhrnutí předešlého kola a nyní se podíváme na další tři utkání
Poldové pořádně zabraly a vyhrály v derby u wedlichů 3 : 1 a zamotaly tak tabulku a knim se přidal i tým TJ Ohnišťan který porazil habáni ve velmi dramatickém utkání 2 : 1 a drží tak lichotivé 3 místo a tým habánů začíná mít sestupové problémy ve zbylé utkání tým Nekopů opět neinkasoval když si poradil s týmem fc lembi 4 : 0 a ktomu se nám vyjádřil náš starý známý manažer Nekopů: máme za sebou velmi lichotivou sériji ale nyní nás čeká boj s posledním týmem tabulky(habáni)a tyto zápasy nám v poslední době vyloženě nešly poslední debakl od Poldů mám ještě jak se říká pod kůží a tak skusím tým namotivovat po mém velkém vzoru Františka Straky no prostě se bude podávat před zápasem habánotataráček.
Na dotaz jestli bude jíst s mužstvem odpověděl manažer jasně: bohužel jsem vegetarián a proto se budu věnovat rostlinné stravě chmelové a zrovna se jdu tomuto koníčku věnovat tak jste zvaný.

svátky

(jílí, 3. 1. 2011 15:25)

Tak vás tady "ehm" vítám (a objednal si další rundu) - tak začala tiskovka tentokrát pod vedením manažera Nekopů který nám přinesl zdroj:ruchadlo
Tak jsem rád že se vás tu tolik sešlo tak začal svůj komentář kultůrně unavený manažer a nenechal se zaskočit ani výkřikem jednoho ze zůčastněných (zřejmě manažer Ohnišťanského Válce) "no aby nás tu tolik nebylo když je silvestr" a v klidu hodnotil : no prostě dnes máte smůlu ředitel si užívá s Koženým na bahamách tak mě požádal o sumář výsledků kterých jste dosáhli "ehm" hlavně teda já.
(dopil právě přinešený pulitr píva a objednal si další) Vše probíhá v pořádku až na jeden zápas týmu Lembiho s Habány který bude sehrán na úplný závěr 1 části (něco se šušká že manažer týmu Lembi byl na těch Bahamách taky)začneme s tou barbie ligou tam v podstatě o nic nejde jenom se těším na dobrého soupeře a zatím to vypadá na tým nějakejch králíčků no uvidíme a teď hurá na rychlý souhrn té naší ligy tudiš na mě no prostě po zásluze vedem a obhajoba se přibližuje nebudu zde tvrdit že jsme neměli obavy před duely se spartou ale hlavně s týmem poldů ale 6 bodů a skóre 7 : 0 to nemusí mít další komentář ale bude doneste mi další sklenku no uvidíme kdo nás nakonec opustí zřejmě to bude někdo z trojice Habáni - Poldové - TJ Ohnišťany no ale nyní pozvedněme číše a připíjme na hodně "ehm" toho fotbalu a se slovy -dnes mě záchytka asi zase nemine- se nám manažer Nekopů přesunul blíže ke "zdroji"

další zápasy

(jílí, 17. 12. 2010 18:12)

tak se nám to pěkně rozeběhlo a zápasy dopadly dle očekávání ovšem výsledky nikoliv
Habáni vs. sparta - jen 0 : 1!
Nekopové - wedlich - jen 3 : 0 !
a nejzajímavější zápas proběhl nečekaně v duelu "ohrožených"týmů
Poldové - TJ Ohnišťany :zápas plný zvratů zkončil spravedlivou remízou 3 : 3 !
tradiční vyjádření manažera Nekopů: takže jsme se vám vrátili z alkoholového soustředění a rozjezd soutěže dle očekávání bez sebemenších problémů a již zbrojíme na očekávaný duel u spartičky (asi se budu muset podívat do naší kasy po vzoru filmových Houslic) a vyrazit vlakem na návštěvu k spartičce takže mě moc nezdržujte jdu si najít nejbližší vlakový spoj do Chotělic.

Re: další zápasy

(TJ Slavoj Houslice , 18. 12. 2010 11:21)

Fotbalový klub TJ Slavoj Houslice se distancuje od vyjádření manažera týmu Nekopů a zvažuje podat žalobu k disciplinární komisi za jeho vyjádření ze dne 17.12.2010.

1 kolo

(jílí, 24. 11. 2010 19:21)

tak nám to znovu začalo a zápasy dopadly tak jak měli i když výsledky nebyli až zase tak přesvědčivé
sparta - Ohnišťany 1:0
Lembi - Poldové 1:0
wedlich - habáni 3:1 a to habáni vstřelily první branku
Tak uvidíme jak se nám to rozjede až se zapojí obhájce trofeje tým Nekopů a jelikož se bude letos sestupovat tak to bude mít dobrý náboj pro všechny týmy to nám zdělil ředitel, majitel, pokladník a správce této soutěže Jílí a ještě jsme telefonicky zachytily na Kanárských ostrovech tým Nekopů a zeptali se:
-jak probíhá vaše příprava na letošní sezónu: příprava?vždyť furt jenom chla... no oslavujeme titul a když jsme se dozvěděli že jsme vyfásli v poháru tu slavnou Slávii tak si tu dovolenou ještě protáhnem a necháme je aspoň v této soutěži vyhrát-chudáky no a jelikož předpokládám že pár týmů projde do dalších kol tak se nám ozvěte tak za měsíc a už musím jít koktejli mám už na stole!

konečně konec

(jílí, 4. 11. 2010 15:42)

Tak tu máme "skorokonec" našeho druhého ročníku Trenér ligy
poslední zápasy měli rozhodnout o pořadí na 5-6-7 místě tak se na ně podívejme
tým Habáni měl již odehrané všechny zápasy a měl nadskok jednoho bodu nad týmem TJ Ohnišťan a tří bodů nad týmem Poldů a očekávalo se že se pořadí již nebude měnit ale ...
a.c.sparta official - TJ Ohnišťany 0-0
díky tomuto výsledku se tým Ohnišťan bodově dotáhl na tým Habánů a o dva góly ve skóre ho předskočil. A toto utkání také mělo rozhodnout o nej-ranařovi a oba celky se opravdu snažily ale celkové "vítězství" uhajil tým a.c.sparty official a my manažeři mu to spočítáme.
Poldové - Nekopové 5-0
nečekané vítězství posledního nad prvním odsunulo tým Habánů na poslední místo a tým poldů tak poskočil na velmi lichotivou pátou pozici.
a tak nám zbývá poslední otázka kdo bude třetí? a to se rozhodne v "bratrovražedném"souboji doma u Lemberků (doufám)
ozvěny z tábora týmu Nekopů:
Po propuštění manažera ze záchytky naordinoval svým hráčům pokračování v oslavách a podle toho to dopadlo (prý to byla domluva za každou vstřelenou branku má manažer slíbené jedno pivko).Na tuto otázku nám opět kultůrně unavený manažer týmu Nekopů odpověděl význačně : škoda že nám nedali Poldové více branek ale na rozjezd to stačí a se slovi -v pívu je pravda- ho odváděla pořadatelská služba za dohadování se z hlavním rozhodčím aby se hrála ještě třetí polovina tohoto zápasu

pořád nejlepší...!!!

(Svaťka, 27. 10. 2010 16:59)

Dnešní přáteláček s týmem Nekopů,ukázal že pořád tým Nekopů má co dohánět!!Prohrál s exmistrem trenér ligy(Ohnišťanský válec) 2:1 sice teda v nastavení,ale i to se počítá!!
Jenom dodatek nejlepšího ranaře bych zvolil Trenéra Nekopů,protože mi za jeden zápas zranil 2 nejlepší hráče a to se ještě nikomu nepovedlo!!
Příště když mě vyzve budoucí mistr trenér ligy,tak budu hodně dlouho přemýšlet,jestli s ním hrát,protože jejich ,,labilní" trenér,by svým hráčům řekl,aby mě skopli další výborný hráče...

S pozdravem dávný rival

Ohnišťanský válec

Re: pořád nejlepší...!!!

(Svaťka, 28. 10. 2010 15:13)

teda omlouvám se né v nastavení,ale v prodloužení..

potvrzení vítěze

(jílí, 21. 10. 2010 18:42)

Tak se nám 2 ročník chýlí ke konci a toto kolo nám přineslo odpověď kdože vyhrál druhý ročník Trenér ligy
tým wedlichů ve svém posledním zápase přivítal doma dosut vedoucí tým Nekopů a pokud chtěl pomýšlet ještě na vítěztvý tak musel vyhrát a začátek tomu nasvědčoval kdy vstřelil úvodní branku ale potom tým Nekopů otočil výsledek až na na 1:3 domácí stihly v závěru už jenom snížit na konečných 2:3 a tým Nekopů mohl kolo před koncem začít slavit
ostatní zápasy dopadly dle očekávání i když favorité vyhrály pouze o jeden gól
Habáni - sparta 1:2
Poldové - Lembi 0:1
Ředitel turnaje jílí se nám k tomuto kolu vyjádřil: takže o prvním místě máme jasno a stýmem Nekopů si to "vyřídím" ale ještě hrajeme o nej-ranaře kde se nám o tuto "oblíbenou" trofej perou týmy a.c.sparty official a T.J.Ohnišťan
a další zajímavou cenou je tkzv. Pivrncova cena za nejvíc obdržených branek v soutěži kde jsou ve hře tři týmy Poldové - 27 TJ Ohnišťany - 32 a Habáni - 32
A ještě se nám povedlo zachytit "zlitého" manažera týmu Nekopů a na naše otázky výstižně odpověděl
-zasloužily jste si trofej : jasně
-co byste řekl o soupeřích : slabota
-cíl pro další ročník : vítězství
po tomto vyčerpávajícím rozhovoru odvezla záchranka manažera na "vyčerpání" žaludku
tak by se nyní hodilo závěrem říci nazdraví.

10 kolo

(jílí, 7. 10. 2010 11:23)

ředitel turnaje Jílí
další 2 kola proběhla v pohodě (asi kvůli tomu že tým Lembi v jednom kole stál) a výsledky byli dosti překvapijící a výsledkem toho je trhák na prvních dvou místech týmů Nekopů a Wedlichů a potom tam je zbytek pole nezkutečně srovnán a každý ztěchto týmu může být na celkovém posledním místě, zatím tam je tým TJ Ohnišťan a to i přes nečekanou výhru 4:3 nad Poldama.
A ještě k pořádání těchto zápasů se nám stručně vyjádřil ředitel turnaje to znamená já: pokračujeme v trendu tvrdého potrestání hráčů, kteří spůsobí zranění protihráče takzvaným "pivním trestem" , zatím si v tomto měřítku "nejlépe vede" tým sparty official.
Rychlé a stručné vyjádření manažera týmu Nekopů : děkuji,děkuji, děkuji, děkuji, vklidu už můžete tisknout na pohár štítek s mým týmem. A pivní tresty pardón chtěl jsem říci odměny beru sumasumárum už mám 3 pivka zatím od nějakých TJ Ohnišťan - za nejvíc obdržených branek, od spartičky - za nejvíc zraněných hráčů a znova od TJ "salát"Ohnišťan za největší výhru v soutěži a tak se už těším na vyhlášení.

8 kolo

(jílí, 22. 9. 2010 19:38)

tak zase pouze 2 odehrané zápasy
tým FC Lembi bojkotoval tak ho zbojkotujem v hospě
bratrovražedný souboj vyzněl opět pro manažera týmu nekopů který počtvrté zvítězil nad týmem TJ Ohnišťany 3 : 0. komentář se nám podařilo získat od hostujícího "lodivoda" týmu Nekopů:povinná výhra nad posledním mančaftem byla jak jsem již řekl povinná
-tým Habánů na svém hřišti podlehl nečekaně vysoko týmu wedlichů 0:6 

 


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>